Huaxin Teknolojisi, 25. Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı'nda harika bir görünüm gösterdi.

April 8, 2024
hakkında en son şirket haberleri Huaxin Teknolojisi, 25. Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı'nda harika bir görünüm gösterdi.

ITES Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı (İTES Shenzhen Endüstriyel Fuarı olarak adlandırılır) Çin'in mega endüstriyel fuarlarından biridir."Shenzhen marka sergisi" onurunu elde etmek için ardı ardına 13 yılDaha önce SIMM Shenzhen Uluslararası Makine Üretim Endüstrisi Fuarı olarak bilinen (SIMM Shenzhen Makine Fuarı olarak anılır), 2000 yılında kurulmuştur.Artan etkisi ve genişlemesiyle, fuar 2020 yılında ITES Shenzhen'e yükseltildi. Yüksek kaliteli ekipman endüstrisi kümesi ve gelişmiş üretim teknolojisi endüstrisi kümesi çekirdek olarak ele alındı.ve endüstri için profesyonel bir sergi ve verimli bir iletişim platformu oluşturmak için yüksek kaliteli ekipman, üretim teknolojisi, temel fonksiyonel bileşenler, ileri malzemeler, dijitalleşme ve otomasyon uygulama çözümleri, hassas üretim endüstrisi zinciri boyunca.Ticaret Bakanlığı ve Shenzhen Belediye Halk Hükümeti tarafından düzenlenen endüstriyel sergi, Shenzhen'deki Çin Ticaret Odası, Ulusal Kongre ve Fuar Merkezi (Shenzhen) "dünyanın ilk.

 

Endüstri zinciri iletişimini birbirine bağlayan bir endüstri rüzgar yelkencisi olarak, ITES Shenzhen, 28-31 Mart 2024 tarihleri arasında Shenzhen Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapılacak.2'den fazla ile birlikte,000 katılımcı, büyük sergi alanının 240.000 metrekarelik genişliğinde parlak çiçek açtı, izleyicilere hassas üretim endüstrisi zinciri boyunca son teknoloji yeniliklerini getirdi,Şirketlere yeni kaliteli üretkenlik oluşturmayı hızlandırmaya yardımcı olmak, yüksek kaliteli gelişmenin yeni bir motorunu şekillendirecek.Fuar alanı, her kesimden tanınmış işletmeleri, endüstri uzmanlarını, ana akım medyayı, iş yöneticilerini,üst düzey satın alma ve on milyonlarca ziyaretçi için iş görüşmeleri ve teknik alışveriş.

 

Bu yılın endüstriyel fuarı, uygulama ve PCBA, otomotiv, teknoloji ve ekipman, tüketici malları,Altı büyük sergi bölgesinde tıbbi ekipman ve hizmetler ve ticaret, "kapsamlı sergi, profesyonel ofis"e bağlı.Toplamda 40 ülke "Belt and Road" boyunca ve 13 bölgesel kapsamlı ekonomik ortaklık anlaşması (RCEP) üye ülke katılımcılar, ve 100'den fazla ülkeden ve bölgeden 1.400'den fazla şirket katılımcı imzaladı, dünyanın en iyi 500'ü ve endüstri liderleri 280'den fazla oldu."Dönüşüm oranı %90'a yakındır., ve kayıtlı profesyonel ziyaretçilerin sayısı 400.000+'dir. Bu daha önce görülmemiş bir sayı!

 

Bir dünya olarak

tanınmış ekran üreticisi, sıvı kristal panelli (LCD), sıvı kristal ekran modülü (LCM), dokunmatik panel (TP), OLED, LED arka ışıklandırma ve çözüm sağlayıcısı,Akıllı ticari ekran gibi çeşitli alanlara odaklanıyoruz., akıllı ev, cep telefonu, otomotiv, endüstriyel, ev aletleri, elektrik enerjisi, finans, tıbbi, tüketici elektroniği ve diğerleri akıllı ekranın çekirdeği ile.Uygulama senaryoları gösterme programı, Huaxin Teknolojisinin yenilikçi teknolojisini dünyaya göstermek için!

 

İnsan-bilgisayar etkileşimi ekranının lideri

Yeni Teknoloji - Yeni Teknoloji

Sergi alanında, Huaxin Teknolojisi'nin akıllı ticari ekranı beş büyük endüstri uygulamasına odaklanıyor, yani akıllı ofis, akıllı tıbbi bakım, akıllı eğitim,Akıllı ulaşım, ve akıllı perakendecilik, ve sıvı kristal panelleri (LCD), sıvı kristal ekran modülleri (LCM) gibi son teknoloji yenilikçi ürünleri ve LCD uygulama senaryolarını vurguluyor.dokunmatik paneller (TP)Yeni teknolojiler ve yeni bilimlerle çeşitli endüstrilerin akıllı ekranlarını güçlendirmek için.

 

Yeni bir dönem, geleceği paylaşın! Ülkenin yüksek kaliteli gelişimini teşvik etmek için yapılan endüstriyel sergive mevcut başarıları pekiştirerek ve talep ve arz tarafının ortak çabalarını artırarak, yüksek kaliteli kalkınmayı teşvik etmek için yeni bir itici güç sağlamak için, toplam faktör iş üretkenliğini artırmak ve iç makro dolaşımı düzeltmek için yeni çabalar gösteriliyor..Ve Huaxin Teknoloji (Enshi) Co., Ltd. aynı zamanda dijital zekanın inşasını teşvik etmeyi ve daha kapsamlı bir,Daha zengin ve daha yenilikçi LCD ürünleri ve ekran teknolojisi entegrasyon çözümleri!

 

 

hakkında en son şirket haberleri Huaxin Teknolojisi, 25. Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı'nda harika bir görünüm gösterdi.  0

 

hakkında en son şirket haberleri Huaxin Teknolojisi, 25. Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı'nda harika bir görünüm gösterdi.  1

 

hakkında en son şirket haberleri Huaxin Teknolojisi, 25. Shenzhen Uluslararası Endüstriyel Üretim Teknolojisi ve Ekipmanı Fuarı'nda harika bir görünüm gösterdi.  2